Дивні дівчата – в центрі Харкова

Надзвичайна акція відбулася у Харкові на минулих вихідних. Чотирнадцятого лютого – у День усіх закоханих – кілька десятків молодих дівчат зібралися біля виходу зі станції метро “Історичний музей”. Протягом двох годин дівчата дивилися на стенд, встановлений біля виходу зі станції метро, та час від часу піднімали руки вгору. Такою поведінкою представниць прекрасної статі були здивовані навіть місцеві правоохоронці, що за часи своєї роботи бачили чимало надзвичайного. Втім від коментарів міліція утримувалася. Здогадки щодо подій у самому центрі Харкова відважилися висказати кілька сміливих хлопців.

Максим Таран, студент: Это однозначно какой-то тренинг, может психологически тренинг какой-то. Мы так поняли, такая мысль проскочила, что это люди общаются по интернету. Совсем незнакомые люди. И задум этого всего…, но я думаю цель одна – в принципе, расширить может там свои способности.

Можливо, кажуть перехожі, на дівчат вплинув незвичайний помаранчевий колір плакату, на який вони дивилися. А дехто виказував здогадки щодо рекламного характеру події.

Вадим Певицин, студент Я думаю, может быть они ждут пока останутся самые стойкие и им потом какой-то приз вручается.

Втім, однозначної версії щодо подій, які на вихідних відбувалися у самому центрі Харкова, отримати не вдалося. Хоча з неофіційних джерел з’явилася інформація, що подібні акції триватимуть. Про перебіг подій – у наших наступних випусках.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.