«Українська правда» знает имена почти всех министров и губернаторов

Вчера весь день Президент Виктор Ющенко обсуждал кандидатуры на посты министров и глав облгосадминистраций. Все эти вопросы должны были решиться вчера, но назначения отложились на сегодняшнее заседание Верховной Рады. Уже известно, что вопрос о назначении Юлии Тимошенко на пост премьер-министра будет рассматриваться сегодня в полдень.

“Українська правда” опубликовала вариант новой власти: имена министров и губернаторов, которые будут назначены сегодня или в ближайшие дни. Вот каким, по мне нию издания будет правительство Украины.

“Прем”єр-міністр: Юлія Тимошенко, БЮТ

Перший віце-прем”єр: Анатолій Кінах, Партія промисловців і підприємців

Віце-прем”єр з євроінтеграції: Олег Рибачук, "Наша Україна", група "Разом"

Віце-прем”єр з гуманітарних питань: Микола Томенко, "Наша Україна", група ПРП

Віце-прем”єр з адмінреформи: Роман Безсмертний, "Наша Україна", група "Разом"

Міністр аграрної політики: Олександр Баранівський, Соцпартія (або представник Народної аграрної партії, що менш імовірно)

Міністерство внутрішніх справ України: Юрій Луценко, Соцпартія (або Олександр Турчинов, що менш імовірно)

Міністерство економіки: Сергій Терьохін, "Наша Україна", група ПРП

Міністерство закордонних справ: Борис Тарасюк, "Наша Україна", група Народного Руху

Міністерство культури і мистецтв: Оксана Білозір, група "Солідарність"

Міністерство оборони: Анатолій Гриценко, заступник керівника виборчої кампанії Ющенка

Міністерство охорони здоров”я: Сергій Шевчук, фракція Народної аграрної партії, член НДП

Міністерство освіти і науки: Станіслав Ніколаєнко, Соцпартія

Міністерство у справах сім”ї, дітей та молоді: Юрій Павленко, "Наша Україна", група "Разом"

Міністерство палива та енергетики: Іван Плачков, близький одночасно до Віктора Ющенка та Олександра Омельченка

Мiнiстерство працi та соцiальної полiтики: В”ячеслав Кириленко, "Наша Україна", група Української народної партії

Міністерство промислової політики: Володимир Шандра, "Наша Україна", група "Разом"

Міністерство транспорту та зв”язку: Євген Червоненко, "Наша Україна", група "Разом" (менш імовірно, що від міністерства буде відділено Держкомітет зв”язку, який очолить Юрій Луценко)

Міністерство з питань надзвичайних ситуацій: Давид Жванія, "Наша Україна", група "Разом"

Міністерство фінансів: Віктор Пинзеник, "Наша Україна", група ПРП

Міністерство юстиції: Роман Зварич, "Наша Україна", група Народного Руху

Міністерство охорони навколишнього природного середовища: Павло Ігнатенко, "Наша Україна", група "Разом"

Генеральна прокуратура: Святослав Піскун, креатура Микола Мартиненка, лідера групи "Разом"

Державна податкова адміністрація: Олександр Турчинов, БЮТ, або Олександр Кірєєв, екс-керівник Держказначейства при прем”єрі Ющенку

Служба безпеки України: Тимчасово на посаді може залишитися Ігор Смєшко (або, що менш імовірно, його місце посяде нинішній заступник глави СБУ Ігор Дріжчаний чи Олександр Турчинов)

Фонд державного майна: Валентина Семенюк, Соцпартія

Державна митна служба: Микола Каленський, креатура Володимира Литвина

Державна прикордонна служба: Микола Литвин, брат Володимира Литвина

"Нафтогаз України": Олексій Івченко, "Наша Україна", лідер Конгресу українських націоналістів

"Енергоатом": Юрій Недашковський, креатура Мартиненка-Жванії

Прем”єр Автономної Республіки Крим: Володимир Шкляр, депутатська група "Центр" (процедура призначення вимагає голосування у Верховній Раді Криму)

Губернатори:

Вінницька область: Олександр Домбровський, мер Вінниці, представляє "Солідарність"

Волинська область: Володимир Бондар, група ПРП, або квота Народної аграрної партії

Дніпропетровська область: Сергій Бичков, депутатська група "Центр"

Донецька область: Вадим Чупрун, екс-посол в Туркменістані, голова Донецької облради в 1992-94 роках

Житомирська область: Павло Жебрівський, "Наша Україна", "Солідарність"

Закарпатська область: Віктор Балога, "Наша Україна", ПРП

Запорізька область: Юрій Артеменко, "Наша Україна", "Солідарність"

Івано-Франківська область: депутат Роман Ткач ("Наша Україна", Народний Рух), або мер обласного центру-керівник штабу Зиновій Шкутяк, або голова однієї з райрад області Зінаїда Балюк (пропозиція Української народної партії).

Київська область: Євген Жовтяк, "Наша Україна", група Української народної партії

Кіровоградська область: вірогідно, за квотою першого помічника президента Ющенка Олександра Третякова

Луганська область: вірогідно, Олексій Данилов, "Яблуко"

Львівська область: Петро Олійник, Народний Рух

Миколаївська область: інформація відсутня

Одеська область: Василь Цушко, СПУ, або представник "Солідарності"

Полтавська область: Валерій Асадчев, "Наша Україна", Українська народна партія, або Степан Бульба, Соцпартія

Рівненська область: Василь Червоній, "Наша Україна", Українська народна партія

Сумська область: Микола Лаврик, Партія промисловців і підприємців

Тернопільська область: Іван Стойко, Народний Рух

Харківська область: Арсен Аваков, соратник мера Харкова Володимира Шумілкіна

Херсонська область: інформація відсутня

Хмельницька область: інформація відсутня

Чернівецька область: Іван Демчак, керівник облштабу Ющенка, представляє "Солідарність"

Черкаська область: Олександр Черевко, начальник обласного штабу Ющенка, керівник облуправління НБУ

Чернігівська область: Владислав Атрошенко, "Наша Україна", "Солідарність"

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.