Кучма надеется, что эти выборы «поставят точку» в президентской гонке

Президент Украины Леонид Кучма надеется, что сегодняшнее голосование станет последним на выборах Президента Украины. Об этом он заявил сегодня журналистам после того, как проголосовал.

Леонид Кучма, Президент Украины: Коли я кидав бюлетень, я перехрестився і сказав: "Дай Боже, щоб це було останнє голосування". Я думаю, що це буде так. І на мій погляд, потрібно тому, хто програє, на другий день потелефонувати, привітати переможця і на цьому поставити крапку у нашій тривалій виборчій кампанії, бо витримати такі перегони жодна, напевне, країна не може, особливо в такому стані, в якому знаходиться Україна.

Возможность фальсификаций в ходе голосования глава государства не исключает, но считает, что они не будут такими, которые могли бы повлиять на результат выборов. А вот, явка говорит Президент, в это раз будет ниже, чем в прошлый. «І це цілком зрозуміло, - люди втомилися не від того, що треба йти і за когось проголосувати, а від того, що в житті багато політики, і ця політика не позитивно впливає на ситуацію в країні», – сказал Кучма.

По материалам официального сайта Президента Украины.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.