Юрий Луценко: Коалиция не самоцель

Коалиция должна не просто существовать, а эффективно работать сама и не мешать правительству, которое сформировала. Министр МВД Юрий Луценко заявляет: коалиция в Верховной Раде не самоцель, но она будет – другого формата для этого парламента не существует.

«Коаліція буде працювати, хоча їй це робити важко через партизанський загін Єдиного центру, який ізнутрі підриває багато потрібних для ефективної діяльності уряду законів. Я вам приведу приклад, який мені ближче всього. Розроблений нами проект закону змін до 12 законів, пов’язаних з дорожнім рухом, був внесений від імені Президента, як невідкладний. Мало того, зумів пройти навіть перше читання. Але, будучи внесеним у перші дні існування парламенту, до сих пір не прийнятий. Скажіть мені, як я можу відповідати за стан на дорогах на повну катушку, якщо парламент, який мене делегував міністром, не дає мені можливість прийняти закон, який потрібен і міліції, і суспільству? Невже не очевидно, що та більшість депутатів, яка сформувала уряд, має дати йому можливість працювати? Працювати чи їхати з 4 палками в 4 колесах на возі – м’яко кажучи, незручно», - сказал Юрий Луценко.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.