Ярослав Ющенко не видит никаких оснований для выхода из партии «Наша Украина»

Харьковская областная организация «Народного Союза «Наша Украина» провела сегодня заседание Совета. Обсуждали один вопрос: «общественно-политическая ситуация в стране и в рядах партии». По информации «МедиаПорта», заседание проходило не без противоречий и завершилось поздно вечером.

Ярослав Ющенко, глава Совета ХО «Наша Украина», член Совета партии: «Харківська організація немає жодних намірів виходити з лав партії. Якщо це і буде відбуватися, то в окремих випадках. Але хочу запевнити, що після сьогоднішнього безкомпромісного обговорювання таких намірів серед наших однопартійців немає. Навпаки, всі вважають, що треба пережити ці важкі процеси, зробити висновки, якими б вони не були складними. Ніяких сумнівів, що всім нам потрібно триматися цієї політичної сили».

Позиция и поведение трех персон в харьковском «НСНУ» в форс-мажорные политические моменты является определяющей для многих местных членов партии. Арсен Аваков, Петр Ющенко, Ярослав Ющенко. По информации МедиаПорта, ряды партии не собирается покидать ни один из них.

Ярослав Ющенко, глава Совета ХО «Наша Украина», член Совета партии: «У в 2001 році я був присутній на Говерлі, коли Віктор Ющенко засновував цю політичну силу. Хочу підкреслити, що і зараз він залишається її почесним Головою, тому будь-які розмови про вихід з партії потрібно залишити осторонь. Що стосується мене, як Члена Ради партії і Арсена Авакова, який є членом Президії Ради партії «Наша Україна», то ми докладемо максимум зусиль, щоб партія і надалі розвивалася, була єдиною та сильною і нарощувала свій потенціал, як одна з найбільших демократичних політичних сил».

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.