Василий Салыгин покинул заседание коллегии ОГА

Сегодня глава областного совета Василий Салыгин покинул заседание коллегии Харьковской облгосадминистрации. На ней губернатор, его заместители, представители силовых структур обсуждали подготовку к выборам.

Арсен Аваков заявил, что уже поступила телеграмма от главы ЦИК Ярослава Давидовича о том, что нужно формировать избирательные комиссии.

В ответ Василий Салыгин Сказал, что решать вопрос о легитимности Указа президента о роспуске ВР должен Конституционный суд.
После он заявил, что Партия регионов не будет участвовать в выборах.

Василий Салыгин, глава областного совета: «Мене більше турбують громадяни. Щоб в суспільстві була злагода, я не знаю, ми всі спостерігали за тими виборами, коли були великі черги, що всі бажаючи не змогли проголосувати. Такого не можна допускати. Я сподіваюся, що цього разу такого не станеться. Ці вибори, які ви сьогодні проголосили по всій відімості пройдуть організованіше, врахуванні тих помилок, допроцювань достигне. Тому я хочу повідомити присутнім, що Партія регіонів відповідно до останнього Указу президента стосовно виборів приймати участі в виборах не буде. Я з вашого дозволу покидаю засідання колегій, то що Ви тут будете обговорювати для мене це нецікаво. У мене є багато роботи, мені потрібно опрацьовувати матеріали вчорашньої сесії».

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.