Арсен Аваков: В Харьковской области будут созданы условия для демократических выборов

Председатель Харьковской облгосадминистрации Арсен Аваков сделал заявление относительно досрочного прекращения полномочий Верховной Рады.

Заявление опубликовано на официальном сайте облгосадминистрации.

«Українське суспільство вкотре витримує перевірку на міцність демократичних принципів та справедливості.

Ми на порозі чергового іспиту – дострокових парламентських виборів.

Президент України у своєму зверненні чітко й прозоро пояснив мотивацію рішення достроково припинити повноваження Верховної Ради. Рішення непростого й доленосного для українського народу.

Загроза демократії, яка існує не у політичних розмовах, а у реальному житті – це головна причина рішучих дій народно обраного Президента.

Але протистояти цій загрозі можна лише законним конституційним шляхом. Спільноту турбує не протистояння окремих політиків, а протистояння демократичних принципів та владного свавілля.

Вихід з цього протистояння – дострокові вибори, що мають своїм наслідком повернення народу контролю над владою.

Впевнений, що шановній громаді Харківщини, незважаючи на різноманітні партійні уподобання, вистачить свідомості й здорового глузду, щоб не перетворити народні вибори у політичну вакханалію.

Запевняю всіх харків’ян, що в області будуть створені всі належні умови для здійснення демократичного волевиявлення виборців.

Нам належить з гідністю скласти цей історичний іспит, щоб без сорому дивитися у вічі своїм дітям.

Пам’ятаймо про наших дітей та нашу країну!»

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.