Луценко: "Кушнарев не является ни политиком, ни диссидентом…"

Относительно деятельности экс-губернатора Харьковской области Евгения Кушнарева у министерства внутренних дел Украины, кроме претензий относительно взятых кредитов на метро, есть целый ряд вопросов. Об этом сегодня на пресс-конференции сообщил министр МВД Юрий Луценко.

Юрий Луценко, министр МВД: «Я особисто вважаю, що пан Кушнарьов є не політиком, ні дисидентом, саме головне, що ні федералістом чи сепаратистом, і першу чергу, він є підозрюваним у скоєнні економічних злочинів. А все інше є просто прикриттям, скорлупою для того, того щоб не понести відповідальності. Це я стверджую , і мова не тільки про метро і не тільки про чорнобильські кошти, де дуже цікаво побудували за державні кошти птахофабрику, яка належить приватним особам… Є цілий букет посадових зловживань, які інкримінуються пану Кушнарьову. Не мені стверджувати, що він злочинець, але я думаю, що саме таких звинувачень він боявся, і саме тому виступив в перших рядах борців за сепаратизм».

По словам министра, следствие по делу Кушнарева ведет прокуратура, и когда дело будет передано в суд, он пока не может сказать.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.