Харьковский Комитет национального спасения призывает не допустить проявления сепаратизма

Харьковский Комитет национального спасения обратился к главам и депутатам местных советов Харьковской области, к главам и работникам районных государственных администраций региона с призывом дать правовую и политическую оценку решениям Харьковского облсовета, не допустить проявлений сепаратизма в регионе и поддержать решение Харьковского городского совета.

Звернення до голів та депутатів місцевих рад Харківської області до голів та працівників районних державних адміністрацій Харківської області

26 листопада 2004 року Харківською обласною радою було прийнято антиконституційне, незаконне рішення, що посягає на цілісніть та суверенітет україни, порушує принципи демократії та народовладдя і містить усі ознаки кримінального злочину з обтяжуючими обставинами.

Колишній голова Харківської адміністрації п. Є.П. Кушнарьов, піддавшись паніці, знехтував правовими законними можливостями політичного впливу, показав, чим насправді для влади є слова про патріотизм, єдину Україну іта громадянський мир.

Сьогодні він намагається розділити відповідальність за свій злочин з представниками державної влади та місцевого самоврядування в Харківській області.

Закликаємо вас:
1. У відповідності до Конституції та законів України дати правову та політичну оцінку рішенню Харківської обласної ради та діям Є.Кушнарьова.
2. Закликати місцеві громади до спокію та збереженню державної цілісності України, до недопощення проявів сепаратизму.
3. Підтримати процеси відродження демократії в Україні.
4. Підтримати рішення Харківської міськради.

Комітет Національного порятунку

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.