Юлия Тимошенко: решить проблемы с мясом с первого раза не получилось

Украинское правительство сделало первую серьезную попытку сломать монополию на рынках и допустить сельхозпроизводителя на рынок. «Мушу сказати, що з першого нальоту це не вийшло», – заявила сегодня в прямом эфире Харьковской областной государственной телерадиокомпании премьер-министр Украины Юлия Тимошенко.

Как отметила премьер-министр, правительство будет и в дальнейшем заниматься этим вопросом. Тимошенко констатировала, что сейчас в стране – реальный дефицит мяса. Для того, чтобы покрыть собственным производством потребности людей, не хватает около полумиллиона тонн мяса. К тому же, как отметила премьер, в межсезонье создался реальный дефицит сахара.

«Ми три місяці тому поклали законопроект в парламент, який дає можливість здійснювати, тільки на рівні дефіциту, інтервенції м’яса і цукру на внутрішній ринок і тим самим зняти цінові навантаження і максимально забезпечити країну, – отметила Тимошенко. – Але питання – чому за стільки місяців цей закон не прийнятий у парламенті? А чому коли його спробували поставити на голосування, саме для цього закону перед канікулами в парламенті не вистачило часу? Чому саме за цей закон була така боротьба шалена в залі? Тому що в парламенті є частина, яка працює як опозиція, а частина працює як група, яка підтримує проект. І коли штучно так стримуються такі закони, то виграють не суспільні інтереси. Я б не хотіла, щоб так було. І сьогодні ми думаємо, як без закону, але законно вирішити це питання».

“Я не хочу, щоб ви думали, що я це питання кину. Якщо не вийшло з першого кроку, вийде з другого... з третього”, – заявила премьер-министр.

На вопрос журналиста Медиа-группы «Объектив», когда это произойдет, Юлия Тимошенко ответила, что это произойдет до парламентских выборов.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.