Александр Бандурка не властен над своими подчиненными?

Глава государственной налоговой администрации в Харьковской области Александр Бандурка говорит о том, что главы районных инспекций, начальники управлений и даже его заместители ему не подвластны.

Александр Бандурка, глава ГНА в Харьковской области: На жаль, голова податкової обмежений у своїх можливостях із кадрами. Бо коли звертаються до мене із скаргами на керівників інспекцій, на моїх заступників, то люди не розуміють, що я не можу їх ні покарати, ні подякувати. Такий стан характерний для всіх начальників інспекції. Я можу тільки прохати своє керівництво в Києві, щоб вони це зробили. Начальники податкових інспекцій і начальники управлінь мною не назначаються, і мої перші заступники не можуть ні покарати, ні похвалити, ні звільнити... І коли кажуть - це є команда... Яка це команда?!. Мені її ніхто не дає створювати. Це не наша влада, це політика така державна.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.