Кернес проходит по делу о наркотрафике. Добкин - нет

Уголовное дело о харьковском «наркосиндикате» объединило милиционеров, сотрудников прокуратуры, СБУ, чиновников, утверждают члены Комитета по борьбе с организованной преступностью и коррупцией. Но в деле Харьковский городской голова Михаил Добкин не фигурирует, заявил министр МВД Юрий Луценко.

«Наркосиндикат який існує в Харківській області, якого немає ніде в Україні.
Участь у наркоторгівлі, у зберіганні наркотиків у кришуванні наркодільців, брали і особи з УВС Міністерства внутрішніх справ, і з Харківської прокуратури, і з органів СБУ, а також з органів влади, зокрема харківської міської влади», - заявили парламентарии вчера в Харькове.

Но ни среди подозреваемых, ни среди свидетелей нет мэра Михаила Добкина, утверждает министр МВД Юрий Луценко.

«Мені особисто невідомо про будь-які покази щодо Добкіна у справі про харківський наркотрафік», - ответил он на вопрос журналиста о причастности мэра Харькова к уголовному делу по наркотикам.

«Я можу підтвердити, що затримані наркоділери, а також інші особи, причетні до організації наркотрафіку, дійсно дають покази, які можуть свідчити про причетність до кримінальних діянь посадових осіб Харківської міськради. Це правда. Але наразі вони проходять в якості свідків, і саме в такий якості, як ви знаєте, напевно, був запрошений пан секретар Харківської міськради для дачі показів. В п’ятницю він не з’явився для цієї дачі, сподіваємося, що завтра (4 июня – ред.) він, втішений тим, що Луценко поїхав, прийде до міліції і дасть всі необхідні покази. В якості свідка він зобов’язаний це зробити: прийти і дати покази», - сказал министр.

Он подчеркнул, что выводы будут сделаны только на основании доказательств: «Міліція не збирається затримувати нікого з чиновників з двома грамами підкинутого порошка, поки я міністр внутрішніх справ - цього не було і не буде».

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.