Василия Салыгина арестуют? (обновлено)

«Считаю полностью вероятным свой арест». Такое заявление сделал председатель Харьковского областного совета Василий Салыгин.

Как написано в его заявлении, опубликованном на его персональном сайте, «приводом може стати, наприклад, те, що я наполягав на виділенні коштів на будівництво Харківського метрополітену або успішна реалізація програми «Земля - людям!».

«У зв’язку з тим, що саме за моєї ініціативи чергова сесія Харківської обласної ради V скликання планує розглянути питання реабілітації людей, які постраждали від політичних репресій на початку 80-х років, та беручи до уваги ситуацію зі складанням Службою безпеки України протоколу нібито про корупцію з мого боку, вважаю цілком ймовірним свій арешт», - заявляет Салыгин.

«На Харківщині такий розвиток подій стає сьогодні реальністю, оскільки як ніколи залежить від дій людини, яка ще за часів СРСР саме займалася політичними репресіями. Сьогодні ця людина за своєю посадою координує роботу всіх правоохоронних та судових органів Харківської області», - считает он.

В прокуратуре Харьковской области «МедиаПорту» сообщили, что управление защиты прав и свобод граждан и интересов государства проверяло законность принятия решения облсовета об утверждении программы «Земля - людям»: «Учитывая, что областная программа «Земля - людям» не нарушает прав конкретных граждан, основания для мер прокурорского реагирования на данный момент не усматривается».

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.