Виктору Януковичу нравится «здоровая конкуренция» между облгосадминистрацией и облсоветом

Земельные инициативы облсовета и облгосадминистрации – здоровая конкуренция, заявил сегодня в Харькове премьер-министр Украины Виктор Янукович.

«Що стосується ініціативи Харківської області, обласної ради, а тепер вже і обласної адміністрації... я побачив, що є здорова конкуренція, хто більше і краще зробить для людей. Це нормальна конкуренція. І дуже важливо, щоб політики в цьому змагались, і люди від цього краще жили. Ми обов’язково цю ініціативу вивчимо і використаємо існуюче законодавство, якщо його не вистачить – ми обов’язково попрацюємо над розширенням законодавства і розширенням прав регіонів. Ми про це весь час кажемо, але не встигли багато зробити, тому що політиків, в яких є бажання переписати знову результат народного волевиявлення, який був в 2006 році, переважила здоровий глузд чи бажання людей жити спокійно в стабільній країні», - сказал премьер-министр.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.