Богдан Волос призвал Игоря Шурму к толерантности

Заявление вице-мэра Игоря Шурмы о том, что вместе с вице-губернатором Василием Третецким должны уйти «все, кто принадлежит к Народной партии», в том числе и начальник облуправления здравоохранения Богдан Волос, последний считает как минимум нелогичным.

Свой комментарий заявления Игоря Шурмы Богдан Волос предоставил «МедиаПорту».

«Вимушений констатувати, що пану Шурмі бракує і логіки, і елементарної обізнаності. По-перше, В.П.Третецький не має жодного відношення до Народної партії. А щодо мого членства в УНП, головою обласної організації якої є Василь Пилипович Третецький, то довожу до відома пана Шурми: я ніколи не був членом будь-якої партії; вважаю, що професія медика, особливо посада управлінця-медика змушує бути не поза політикою, а над усім спектром політичних сил. Щоб постійно вносити та утримувати у політичному порядку денному нагальні проблеми охорони здоров’я, бути рівно наближеним до усіх у всьому, що стосується здоров’я людей», - говорится в письме начальника облздрава.

Богдан Волос призывает Игоря Шурму к толерантности и напоминает, что «излишек политических эмоций при недостатке политической культуры плохо воспринимаются».

Ниже приводим полный текст письма:

«Коментар Волоса Б.О. до думок Шурми І.М.,
оприлюднених на інтернет-сайті агентства «Медіапорт»13.02.2007 року.

У зв’язку з заявою віце-мера, директора Департаменту охорони здоров’я та соціальних питань міської ради І.Шурми щодо необхідності звільнення разом з В. Третецьким всіх його однопартійців вимушений довести до посадовця власну позицію.
Незважаючи на потік упереджено неправдивих заяв пана Шурми щодо діяльності керівництва Головного управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації, я впродовж тривалого часу свідомо не коментував їх, надаючи Ігорю Михайловичу можливість зробити вірні висновки, усвідомити безперспективність конфронтації.
Сподівався, що участь його у підсумковій Колегії Головного управління охорони здоров’я, знайомство з результатами діяльності медичного сектора, твереза оцінка власних досягнень остудить політичні емоції, націлить на конструкти.
Однак, на жаль, деструкція, як лінія поведінки, продовжує домінувати.
У притаманній йому «інтелігентній» манері він стверджує: «Якщо пішов Третецький, тому з логіки і послідовності, яка є у кожній політичній силі, повинен піти Волос, а також всі ті, хто належить до Народної партії».
Вимушений констатувати, що пану Шурмі бракує і логіки, і елементарної обізнаності. По-перше, В.П.Третецький не має жодного відношення до Народної партії. А щодо мого членства в УНП, головою обласної організації якої є Василь Пилипович Третецький, то довожу до відома пана Шурми: я ніколи не був членом будь-якої партії; вважаю, що професія медика, особливо посада управлінця-медика змушує бути не поза політикою, а над усім спектром політичних сил. Щоб постійно вносити та утримувати у політичному порядку денному нагальні проблеми охорони здоров’я, бути рівно наближеним до усіх у всьому, що стосується здоров’я людей.
Мій позапартійний статус, однак, не завадив мені завжди мати чітку позицію, що базується на засадах обов’язку і справедливості.
Саме тому за волею громади і очолив охорону здоров’я області. І впевнений – зробив вірний вибір: нам є чим звітувати перед людьми.
Скажу відверто, я з повагою відношусь до Української народної партії. І не лише за її державницькі позиції, а і тому, що членом цієї партії був академік Олександр Шалімов – Почесний громадянин Києва, Харкова, Людина світу за визначенням ЮНЕСКО. І коли в часи серйозних випробувань фізично хворий академік проявив унікальну громадянську позицію, прибув до своїх земляків під знаменами Української народної партії, щоб донести їм правду, різні об’єднані сили (мені байдуже, як вони називались) посміли зазіхнути на честь і гідність Вчителя кожного медика України. Він вистояв, переміг і великодушно простив кривдників. На жаль, вони не покаялись – воюють!
Схаменіться, Ігоре Михайловичу, будьте толерантним. Надлишок політичних емоцій за браку політичної культури погано сприймаються.
А я за браком часу (є більш продуктивні заняття) не буду сьогодні коментувати Вашу логіку і Вашу правду щодо імпортних інсулінів, меморіального каменю УПА, єдиного медичного простору, дитячої лікарні майбутнього та ще багато чого, чим Ви так щедро заповнили Слобідський простір. Прокоментую якось іншим разом.
Відтак – бувайте здорові.
P.S. Я завжди вдячний долі за те, що дарує мені поради людські: є можливість або скористатись порадою, або більше дізнатися про того, хто радить. Від пана Шурми критичну масу вражень я уже отримав. Тому для визначення свого подальшого трудового маршруту порад від нього не потребую. Це прошу врахувати, Ігоре Михайловичу, та не відволікайте мене від виконання мої функціональних обов’язків.
А на праві дорадчого голосу запропоную: краще плануйте свій трудовий шлях.

З найкращими побажаннями Б.Волос».

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.