Яблуневе диво - на подвір’ї харківського храму

Яблуня, що росте на подвір’ї одного з міських храмів, зацвіла вдруге за цей сезон. Зараз на одній гілці і цвіт, і яблука поруч. На власні очі диво природи бачила Дарина Юровська.

Сьогодні білий яблуневий цвіт люди, що служать у храмі, розносять по сусідніх домівках, як добру звістку. Бо, кажуть, таке боже диво на вулиці Зеленій сталося вперше.

Свято-Покровський храм, у дворі якого несподівано розцвіла стара яблуня, - майже сільська церква. Поруч самі приватні будиночки. Мешканці сусідньої із церквою садиби кажуть, цвіт на яблуні з’явився на Спаса. Таке собі наочне Преображення Господнє.

У самому храмі дивну поведінку яблуні теж вважають знаком від Бога.

Олександра Іванівна, служниця храму:Я думаю, может, радость к нам должна прийти какая-то. Я думаю чудо, да.

Позаминулого року схоже диво сталося в Києві. Там наприкінці серпня вдруге зацвіли каштани. Фахівці з рослин, стверджують, що несвоєчасне цвітіння, насправді лише примхи погоди. У Харківському ботанічному саду, наприклад, зараз знову почали цвісти магнолії та рододендрони.

Але людей, що живуть на вулиці Зеленій, наукові пояснення не влаштовують. Жити поруч із дивом, кажуть, значно приємніше.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.