«Нелегко, бо є процедура»: Терехов розповів про перепоховання на кладовищі №18

Усіх людей, яких поховали на кладовищі №18 із порушеннями закону у траншеях, мають перепоховати. 

Про це на пресконференції 3 грудня сказав Харківський міський голова Ігор Терехов

«Те, що стосується 18 кладовища, моя позиція залишається така, яка є, а мої підлеглі виконуватимуть мою позицію. Все інше буде робити наше КП «Ритуал». Наскільки мені відомо, вже зараз є відповідні процеси», — сказав Терехов. 

«Є такі речі, як процедура у цьому. Вона повинна бути. Це ексгумація. Це такі речі, які нелегко виконати, бо є процедура. ДНК-лабораторія, це теж час. Крім цього, у холодну пору року в основному це треба робити. Судмедексперти повинні робити. Документи. Все це робиться і буде робитися. Вже цей рух почався», — сказав Терехов. 

За його словами, бійців перепоховають на Алеї Слави. 


Про масові могили на кладовищі №18 стало відомо у вересні. У загальній могилі знайшли бійця тероборони Харкова Роман Сімонка, який загинув внаслідок російського ракетного удару по будівлі обладміністрації 1 березня. Його батькам знадобилося півтора місяця, щоб відшукати сина. Після резонансу в ЗМІ Ігор Терехов доручив провести службове розслідування, наслідком якого стало звільнення керівника КП «Ритуал» Євгена Журавльова.

Те, що стосується 18 кладовища, моя позиція залишається така, яка є, а мої підлеглі виконуватимуть мою позицію. Все інше буде робити наше КП Ритуал, це комунальне підприємство, вони будуть робити. Наскільки мені відомо, вже зараз є відповідні процеси, в тому числі героя на алеї героїв. 

За словами Терехова, процес перепоховання розпочався. 

Є такі речі, як процедура у цьому. Вона повинна бути. Це ексгумація. Це такі речі, які нелегко виконати, бо є процедура. ДНК-лабораторія, це теж час. Крім цього, у холодну пору року в основному це робити. Судмедексперти повинні робити. Документи. Все це робиться і буде робитися. Вже цей рух почався. 

Що стосується бійців, ми будемо відповідно закону, є у нас відповідна Алея, де ми ховаємо наших героїв, Алея Слави. Буде зроблено. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.