Web Analytics

«Не було шансу встигнути до укриття»: «Нова пошта» — про удар по терміналу під Харковом

Компанія «Нова пошта» — у траурі після ракетного удару по терміналу в Харківському районі, що забрав життя шести її працівників. 

Заява розміщена на офіційних сторінках компанії. 

«Харківський інноваційний термінал. Щойно в нього влучила ракета. Є загиблі та поранені, зокрема важкі. У них не було шансу встигнути добігти до укриття, бо сирени прозвучали за секунди до. Наразі всім постраждалим надається медична допомога, ми на звʼязку з лікарнями та сімʼями постраждалих. Та це, звісно, не поверне наших людей. Співчуваємо — кожному», — йдеться у дописі. 

Фото: Володимир Поперешнюк/Facebook

«Завтра «Нова пошта» оголошує день трауру. Ми будемо працювати та вшановувати кожного загиблого героя Нової пошти. Кожного загиблого в цій війні», — повідомили в компанії. 

Харківський інноваційний термінал (ХАІ — Харків. Автоматизація. Інновації), за інформацією компанії, є четвертим інноваційним терміналом компанії та першим на сході України. Він займає площу понад 19 тис. кв. метрів, оснащений автоматизованим обладнанням нідерландської компанії Vanderlande, що здатне обробляти 8,5 тис. посилок на годину. Загальна потужність — до 20 тис. посилок за годину.

Блок новин за темою

Новини за темою