Настільна гра від харківського Літмузею: до спільнокошту долучилися митці

Харківський літературний музей розробив настільну гру «Супер!Герой!», створення якої може підтримати кожен. 13 листопада онлайн-захід на підтримку проєкту Літмузею проводить рок-гурт «Папа Карло». 

«Робота над втіленням гри йде повним ходом, до нас вже долучилася всеукраїнська акція Благодійна книжкова вежа, численна кількість сучасних українських письменників та небайдужих благодійників, які купують книжки, а всі гроші спрямовують на фондування гри», — повідомили у Літмузеї. 

О 19:00 на підтримку проєкту онлайн виступають харківські музиканти Василь Рябко та Олексій Єськов з рок-гурту «Папа Карло». Зустріч модерує письменниця Марко Терен.

Харківський Літмузей має досвід створення настільних ігор. Так, музей створив настільну гру «Будинок Слово», присвячену митцям, які жили в однойменному будинку у Харкові. Нова гра має назву «Супер! Герой!» та покликана відірвати людей від комп'ютера, щоб провести час за живим спілкуванням.

«Чому наші ігри не повинні загубитися серед решти? Існує величезна кількість настільних ігор, проте багато з них, навіть попри чудово розроблені правила, є «порожніми» за наповненням, а то й несуть агресію. Ті ж, що покликані бути освітніми й розвивальними, часто поступаються рівнем розробки самого механізму гри та сприймаються як нудні або складні. Ми прагнемо знайти баланс між грою захопливою та грою освітньою», — пояснюють в Літмузеї. 

Фото: Літмузей

За задумом, гравець будує власну стратегію та способи взаємодії з іншими гравцями, нарощує сили, змагається з противниками, рятуєте світ від катастроф та звершує подвиги, набираючи переможні бали.

«Для кожного комплекту необхідно виготовити гральні картки, планшетки для розміщення карток на чотирьох гравців, два кубики, правила гри, упаковку. Частина коштів буде використана на інформування про гру, її презентацію і розповсюдження. За умови успішного збору коштів наш проєкт також підримає Український культурний фонд», — зазначають представники музею. 

Підтримати проєкт та більше дізнатися про гру можна на сайті Спільнокошту

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.