Web Analytics

Підозрюваних у рейдерстві на Харківщині відпускають під домашній арешт

У Київському районному суді триває розгляд клопотань прокуратури про обрання запобіжних заходів затриманим за фактом спроби рейдерської атаки на сільгосппідприємство у Валківському районі.

Як повідомляє кореспондент «МедіаПорта», станом на 12.00 сімом підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту у нічний час — з 21.00 до 7.00. 

За словами керівниці апарату суду Наталії Бардіної, клопотання розглядають судді Костянтин Садовський, Світлана Муратова, Світлана Колесник та Наталя Єфіменко.

Всього підозрюваних 46. Групами їх доставляють до суду під конвоєм. В основному це молоді люди, студенти, які проживають у Харківській області. 

«Звали на роботу в охорону, а потім вночі прийняла поліція. Були договори на охорону на сім днів. На охорону ангарів, полів. Або підставили, або використали... Ми точно їхали на одне, а виявилося — сказали нам, типу ми рекетири. Нам просто привезли обід, сказали, що будемо вас розподіляти і все. І як тільки почали їсти, одразу нас... оп — і понеслося», — розповів Андрій Новицький, один з підозрюваних, якого відпустили під домашній арешт.

Родичі затриманих обурені тим, що замовників та організаторів поліція не затримала. 

«Отакі от ділки, які намагаються вирішити свої проблеми, забрати у когось бізнес, і в це все вмішують молодих хлопців, я не знаю... І чому вони досі на свободі, я цього теж не розумію! Чому ці хлопці, які ні в чому не винні, за ґратами, а ті, хто все це влаштував, на свободі?» — говорить мати одного з підозрюваних.  

Прокуратура просить тримання під вартою для всіх підозрюваних. Їм інкримуніють замах на участь у масових заворушеннях та замах на співучасть у незаконному заволодінні майном підприємства. 

INX.mp3

«Під час огляду автомобілів були вилучені електрошокери, газові балончики, ніж, все це зараз перебуває на експертному дослідженні з метою встановлення належності до вказаних осіб… Вживаються оперативні слідчо-розшукові заходи на встановлення організаторів вказаного кримінального правопорушення», — сказав прокурор Сергій Шевцов

Захист заперечує проти взяття під варту. За словами адвокатів, доказів, що підозрювані вчиняли активні дії, обвинувачення не має. 

UPD Суд обрав запобіжні заходи 46 підозрюваним у спробі захопити агрофірму на Харківщині

Читайте також: «Хотіли підзаробити в охороні»: що кажуть підозрювані у рейдерстві на Харківщині