Web Analytics

Надійність, екологічність та безпека: чому українці обирають електричні котли

В умовах постійного підвищення тарифів на комунальні послуги українці шукають економічно вигідні варіанти опалювальних пристроїв. В чому переваги потужних електричних котлів? 

Фото: vaillant.ua

5 причин популярності електричних котлів: найважливіші переваги та особливості

  1. Висока якість. Сучасні виробники опалювального обладнання розвиваються в умовах жорсткої конкуренції. Їм доводиться докладати максимум зусиль, щоб завоювати довіру потенційних покупців. Тому для виготовлення електричних котлів топові бренди використовують надійні сертифіковані матеріали з високими експлуатаційними характеристиками. Переконатися в цьому на практиці допоможуть представлені на moyo.ua електричні котли Vaillant.
  2. Високий коефіцієнт корисної дії. Високий ККД — це одна з найголовніших характеристик потужних електричних котлів. Продуктивність популярних моделей досить часто досягає рекордних 90-99%. Вони досить швидко окупаються та дозволяють суттєво зекономити на оплаті комунальних послуг.
  3. Легкість встановлення та підключення. Власникам електричних моделей для їх монтажу не потрібно витрачати час на оформлення дозвільної документації та підготовку спеціального котельного приміщення. Щоб почати експлуатацію електричного котла, його необхідно під’єднати до мережі електропостачання та основних компонентів системи опалення.
  4. Компактні розміри. Більшість електричних котлів побутового типу можуть похвалитися компактними габаритами та відносно невеликою вагою. Їх можна надійно зафіксувати на стіні в ванній кімнаті чи кухні за допомогою спеціальних кріплень і зекономити вільний простір. 
  5. Екологічність. Котли електричного типу безпечні для довкілля. Вони не здійснюють шкідливих викидів в атмосферу та не виділяють неприємних запахів під час роботи. 

Ще одним аргументом на користь електричних котлів опалення можна вважати доступність та легкість обслуговування. Процес видалення бруду, пилу чи жиру з поверхні таких пристроїв займає лічені хвилини.

Опубліковано на правах реклами