Web Analytics

«Нацкорпус» із зеленкою чекав на Вілкула у Харкові, але не зустрів

Кандидат у президенти України Олександр Вілкул провів зустріч з виборцями у Палаці студентів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».  На політика біля центрального входу будівлі чекали представники політичної партії «Національний корпус». Вілкул покинув зустріч непоміченим.  

Представники «Нацкорпусу» зібралися біля Палацу студентів НТУ «ХПІ» на вулиці Пушкінській сьогодні близько 13.00.  Зустріч з Олександром Вілкулом, як стало відомо пізніше, вже тривала. Вхід до будівлі був взятий під охорону, націоналістів усередину не пропускали. 

Фото: facebook.com/maxim.zhorin.14

Керівник харківського осередку «Національного корпусу» Костянтин Немічев розповів «МедіаПорту», що разом із соратниками хотів спитати у кандидата, чий Крим і яке його ставлення до Російської Федерації. Він також висловив обурення тим, що освітній заклад дозволив проводити зустріч з політиком у своїх стінах. 

Прес-служба університету повідомила, що не надавала дозволу на виступи політичним силам, а задовольнила прохання нардепа від Харківської області Дмитра Шенцева, який є членом Наглядової ради ХПІ. 

«Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» і зокрема його ректорат, викладачі, співробітники, студенти не мають ніякого відношення до зустрічі з кандидатом в президенти Олександром Вілкулом, організованої 01.03.2019 р. Кілька днів тому до керівництва вишу звернувся член Наглядової ради ХПІ Дмитро Шенцев з проханням надати приміщення для свого заходу. Для цього було виділено Палац студентів НТУ «ХПІ». Ні про які виступи в гуртожитках і, тим більше, на території університету не йшлося. Ніякі дозволи на виступи представників політичної сили в корпусах університету не надавалися», — заявили у виші.

На відео зустрічі, опублікованому на сторінці Вілкула в Facebook, Шенцев представив кандидата в президенти як свого колегу і партнера. Вілкул сказав, що не всі охочі змогли пройти до зали через заблокований вхід. На зустрічі розповідав про себе, критикував діючу владу, відповідав на питання присутніх і просив підтримки.  

Вілкул і Шенцев. Скріншот відео: facebook.com/OleksandrVilkul

На столику біля будівлі представники «Нацкорпусу» встановили стіл з зеленкою, підписавши його: «Пункт видачі зеленки для Вілкула».

Вілкула облили зеленкою місяць тому у Бердянську. Фото: facebook.com/maxim.zhorin.14

На вулиці чергувала поліція, але кандидат через основний вхід не вийшов, і після двох годин очікування представники «Нацкорпусу» розійшлися, назвавши кандидата втікачем. 

Як повідомила громадська мережа «Опора», учасники зустрічі виходили з будівлі з пакетиками з символікою партії «Опозиційний блок — партія миру та розвитку», від якої після розколу в «Опозиційному блоці» Вілкул висунутий кандидатом. Їм подарували газети, програму кандидата і магнітики.

На вибори президента України зареєструвалися 44 кандидати. Один з них Андрій Садовий сьогодні заявив, що відкликає кандидатуру на користь Анатолія Гриценка. Готовність зняти кандидатуру за умови погодження партії «Сила людей» також висловив Дмитро Гнап. Вибори призначені на 31 березня.