Web Analytics

На вулиці Шевченка у Харкові розлилося близько 7 тонн бензину

Біля автозаправки Glusko на вулиці Шевченка сьогодні вдень стався розлив бензину. Рятувальники змивають паливо з дороги та охолоджують вантажівку. 

«Бензовоз DAF, 30-тонник, привіз бензин на заправку. Тут невеличкий підйом, він задньою частиною цистерни зачепився за підйом. Сталося так, що нижня частина цистерни розгерметизувалася», — розповів кореспонденту «МедіаПорта» працівник прес-служби Головного управління ДСНС у Харківській області Євген Василенко

За його словами, з однієї з чотирьох секцій цистерни вилилося близько семи тонн бензину. 

Місце події — за триста метрів від Головного управління ДСНС у Харківській області

«Вилилося 7 тонн, тут каналізація, туди пішло. Рятувальники змивають паливо з дороги та поливають цистерну, щоб запобігти спалаху», — сказав Василенко. 

За його словами, нині водій автомобілю чекає на правоохоронців, паливо змито, небезпеки немає. 

Фото: ГУ ДСНС

Патрульні поліцейські обмежили рух транспорту по вулиці Шевченка від перехрестя з вул. Маршала Бажанова.  

UPD Близько 14.50 рух транспорту вулицею Шевченка відновили. Як уточнили в ДСНС, пригода сталася через те, що автомобіль «зачепився зливним клапаном цистерни за асфальтове покриття»: «Всього з одного з відсіків 30-кубової цистерни витекло 7 тонн бензину. Після того як відсік цистерни був порожнім, бензовоз заднім ходом розвернувся з підйому на рівну частину дороги. Наразі правоохоронними органами по даному факту проводиться перевірка».