На US Open Світоліна зустрінеться з другою ракеткою України

Наступною суперницею української тенісистки Еліни Світоліної на Відкритому чемпіонаті США стане її співвітчизниця Даяна Ястремська.

У другому колі змагань Еліна Світоліна перемогла американку Вінус Вільямс, повідомляється на офіційному сайті US Open.

Перша ракетка України виграла матч з рахунком 6-4, 6-4.

Таким чином, рахунок особистих зустрічей між Світоліной і Винус Вільямс став 3-1 на користь українки.

Суперницею Світоліної в третьому колі чемпіонату стане друга ракетка України, 19-річна Даяна Ястремська з Одеси. У матчі другого кола Ястремська за 1 годину 15 хвилин обіграла Ребеку Петерсон зі Швеції з рахунком 6-4, 6-1.

«Українське дербі в третьому колі означає, що четвертий рік поспіль представник України зіграє в четвертому колі US Open. Таким чином, американський Шолом в останні роки є найуспішнішим для український тенісистів», — зазначає «Тенісний портал України».

Видання нагадує, що у 2016 році в четвертому раунді грали Ілля Марченко і Леся Цуренко, в 2017-му — Еліна Світоліна, в 2018-му — Світоліна і Цуренко (тоді Цуренко пройшла до чвертьфіналу).

В першому колі US Open Світоліна перемогла 17-річну американку Вітні Осуігве з рахунком 6-1, 7-6.

Наразі Еліна Світоліна посідає п'яте місце в рейтингу WTA. Цього року вона стала першою українкою, яка пробилася до півфіналу Вімблдону. На цьому етапі Світоліна поступилася Симоні Халеп з Румунії.