На Шебелінці через розлив паливних добавок сталася пожежа

На території Шебелинського відділення з переробки газового конденсату і нафти в Балаклійському районі Харківщини стався витік паливних присадок.

Про подію в селі Андріївка рятувальникам повідомили 2 червня близько 11.0 розповідають у прес-службі Головного управління ДСНС у Харківській області. На території Шебелинського відділення з переробки газового конденсату і нафти АТ «Укргазвидобування» розлилися присадки (добавки) дизельного палива. За даними ДСНС, викид стався через порушення параметрів роботи в установці змішування присадок.

Рятувальники також помітили випаровування з люку однієї з ємностей. Там відбувся спалах, і розлиті присадки загорілися.

Фото: kh.dsns.gov.ua.html

На місці події працювали 22 рятувальники та п'ятеро волонтерів місцевої пожежної бригади. Вони одночасно охолоджували установки і гасили розлиту горючу рідину. За півгодини пожежу локалізували, а опівдні — повністю загасили.

Внаслідок пожежі ніхто не постраждав.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.