На Салтівці почали прокладати нову тролейбусну лінію

Маршрут з'єднає станцію метро «Героїв Праці» і розворотне коло на вулиці Наталії Ужвій.

Про будівництво тролейбусної лінії розповів директор Департаменту інфраструктури Сергій Дульфан

Для запуску встановлять близько 300 опор, прокладуть 7,8 км контактної мережі та побудують тягову підстанцію. Частину робіт вже виконали. Завершити будівництво сподіваються до кінця року.

«Ми вже встановили 18 опор контактної мережі, паралельно з цим працюємо над забезпеченням елементів навіски і придбанням контактного дроту. Також нас чекає велика робота з будівництва тягової підстанції, підключенню її до мереж «Харківобленерго» і розведення кабелів постійного струму. Крім того, тут буде повністю змінена конфігурація освітлення. Для цього ми встановимо на опори контактної мережі 462 світлодіодні світильники», — каже Дульфан.

На маршруті курсуватимуть нові тролейбуси, які придбали за кредитною угодою з Європейським банком реконструкції та розвитку. Загалом місто отримає 57 тролейбусів, перші з них прибули на початку липня. Сума контракту з ЄБРР — 11,5 млн євро. До неї крім вартості транспорту входить поставка запчастин і устаткування.

Фото: city.kharkov.ua

Про наміри збудувати лінію заступник міського голови Євген Водовозов розповідав 2018 року. За задумом проектантів, вона має остаточно замкнути коло Північної Салтівки.

Міськрада також планує запустити новий тролейбусний маршрут до селища Жихор (наразі готуються передпроектні пропозиції) і відновити тролейбусний маршрут №17, який курсуватиме від площі Свободи до заводу «Комунар».

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.