Web Analytics

На російському ТБ обговорювали Ярославського. Той зробив заяву

В програмі «Вечір з Володимиром Соловйовим», яка виходить на державному каналі «Росія 1», обговорювали харківського бізнесмена Олександра Ярославського. Він відправив ведучому листа, в якому прокоментував деякі слова спікерів і висловив готовність вийти в прямий ефір передачі. 

Про Ярославського заговорив один з учасників програми у студії Олександр Охрименко, якого представили як президента «Українського аналітичного центру».

В програмі, де коментували останні події в Україні, йшлося про інвестиції, і Охрименко згадав нещодавну заяву Ярославського про готовність вкласти 100 мільйонів доларів у відбудову донецького аеропорту (за умови повернення і реінтеграції окупованих територій Донбасу в Україну — ред.).

Ведучий на коментар спікера відреагував скепсисом та з неприхованою зневагою ставив питання про те, хто такий Ярославський та на чому він заробив гроші.  

— Гроші-то він на чому заробив? — питав Володимир Соловйов
— На бізнесі. 
— Ви цю фразу повторюєте, як дівчина на дорозі...
— Машинобудівництво, хімія, сільське господарство, банківська справа [...] Вам заздрісно, що він успішний...
— Чому заздрити? У людини харківський «Металіст» (Ярославський продав клуб Сергію Курченку у 2012 р. — ред.), чого йому заздрити...

Обговорення завершилося перепалкою. 

Скріншот/YouTube

Компанія DCH опублікувала заяву бізнесмена

Ярославський стверджує, що створював бізнес у нелегких умовах перехідної економіки, як і всі бізнесмени. 

«ФК «Металіст» (Харків), що обговорювався гостями передачі, в ті роки, коли він мені належав, не тільки грав та вигравав у єврокубках. Але і був приймаючим футбольним клубом Євро-2012, на побудованій мною для команди стадіоні грали збірні Португалії, Нідерландів, Німеччини. А про те, чому нинішня доля «Металіста» так незавидна, Вам краще і простіше було б спитати його нинішнього власника. Думаю, він Вам відомий, а якщо ні, будь-який телекоментатор футбольних матчів підкаже, хто він і чому зараз не у Харкові», — йдеться у листі. 

Ярославський заявив, що готовий вийти в ефір передачі в режимі прямого включення: «Готовий зробити це навіть сьогодні, щоб глядачі могли отримати інформацію, яка так жваво обговорювалвася експертами, з перших рук і максимально оперативно».

Володимир Соловйов — один з тих російських пропагандистів, якому СБУ забороняла в'їзд в Україну.