На ринку, де стався обвал, тривала реконструкція — речник міськради

У міськраді прокоментували ситуацію з обвалом даху торговельного павільйону, внаслідок якого троє перехожих зазнали травм.

«КВК» — приватний ринок, на території якого проводилася реконструкція. З попередньої інформації — наступне: один з павільйонів реконструювали. Звели каркас будівлі, каркас даху. За останні два дні у Харкові випало багато снігу. Поки зарано говорити, чи через сніг, чи через погано закріплений каркас даху, чи з двох з цих причин у сукупності, але дах недобудованого павільйону завалився», — написав у Facebook директор Департаменту з питань інформації і зв'язків з громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко.

Про стан трьох травмованих точніше стане відомо завтра, зазначив він, пообіцявши постраждалим усю необхідну допомогу з боку міської влади.

За даними Центру медицини катастроф, травмовані отримали легкі ушкодження. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.