На проспекті Тракторобудівників на п'ять днів обмежать рух

Незручності пов'язані з профілактичними роботами на електростанції.

Проїзд проспектом Тракторобудівників в районі залізничного моста обмежуватимуть з 8.00 до 18.00 щодня 31 травня, 1, 2, 3 і 4 червня, повідомили у прес-службі Харківської міськради.

Обмеження пов'язані з профілактичними роботами на станції електропостачання.

Проїхати можна буде вільною смугою.

Також з 10.00 до 14.00 1 червня і з 10.00 до 19.00 8 червня заборонять рух трамваїв на пр. Тракторобудівників та пр. Московському, на ділянці від Салтівського шосе до розворотного кола «Південно-Східне». Трамваї ходитимуть так:

№23: розворотне коло «Салтівське» — пр. Тракторобудівників — Салтівське шосе — 602 м/р;

№26 в годину пік: Лісопарк — Білгородське шосе — вул. Сумська — пл. Першого Травня — вул. Весніна — Журавлівський спуск — вул. Матюшенка — вул. Шевченка — вул. Героїв Праці — пр. Тракторобудівників — Салтівське шосе — 602 м/р;

У міжпіковий час: парк ім. Горького — вул. Весніна — Журавлівський спуск — вул. Матюшенка — вул. Шевченка — вул. Героїв Праці — пр. Тракторобудівників — Салтівське шосе — 602 м/р.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.