Web Analytics

На Північній Салтівці в Харкові відкрили філію міської поліклініки

Філію міської поліклініки №10 відкрили в Київському районі Харкова — на Північній Салтівці, найбільш пошкодженому від російських обстрілів мікрорайоні.

Філія поліклініки №10 працюватиме на вул. Метробудівників, 24 — на базі дитячої поліклініки, повідомили в Харківській міській раді.

«У філіях закладу харків’яни мають змогу отримати консультацію лікарів, пройти обстеження та підписати декларацію з сімейним лікарем», — зазначили в мерії.

Телефони реєстратури:

  • (096) 163 43 72 (вул. Метробудівників, 24);

  • (098) 208 36 56 (вул. Академіка Павлова, 271);

  • (098) 424 53 52 (вул. Шевченка, 133).

Також готують до відкриття філію на вул. Героїв Праці, 2/48.

Фото: Харківська міська рада

Відновлення медзакладів у районах Харківської області

До кінця жовтня розраховують привести до ладу амбулаторію в деокупованому селі Великі Проходи Харківського району. Загальна вартість капітального ремонту — 11,7 млн грн, повідомляють у Харківській обладміністрації.

У закладі вже замінили дах, фасад і провели внутрішні роботи, встановили нові двері та вікна.

«Тут були значні пошкодження, повністю стіни були зруйновані. Довелося заново класти стіни з гіпсокартону та цегли. Виконали тинькування, шпаклювання і фарбування стін. Також замінили електрику й опалення, зробили новий паркан. Залишилося провести незначні роботи та благоустрій території», — розповів виконроб Ігор Кокарєв.

Фото: Харківська ОВА

Фото: Харківська ОВА

За словами начальника Харківської районної військової адміністрації Володимира Усова, у Великих Проходах пошкоджені 70% будівель. Місцева амбулаторія була зовсім новою — її відкрили у 2021 році.

«Нині в селі 275 людей. Переважно — похилого віку, їм необхідне постійне медичне обслуговування. Зараз жителі можуть звертатися до лікаря в Малих Проходах, також сюди приїжджають представники міжнародної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів» і українсько-ізраїльської місії медичних волонтерів «FRIDA Ukraine», — прокоментував Усов.

У Харківському районі також триває капремонт амбулаторій в селах Руська Лозова, Черкаська Лозова та в селищі Лісне. Одночасно — й в обласній дитячій клінічній лікарні та Центрі первинної медико-санітарної допомоги в Дергачах

Роботи планують закінчити цього року. Їх проводять за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії та місцевих бюджетів.

За кошти обласного бюджету також відновлюють травматологічну лікарню.


На Північну Салтівку просять повернути вуличне освітлення. Містяни побоюються, що з настанням зими в темряві побільшає ДТП з пішоходами.