Web Analytics

На мільйонному хабарі викрили директора департаменту Харківської ОДА — НАБУ

Національне антикорупційне бюро України готує підозру керівнику одного з департаментів ОДА за отримання хабаря у сумі 1,32 млн грн. 

Про викриття посадовця повідомляється на сторінці НАБУ у Facebook. 

«3 серпня 2020 ввечері НАБУ та САП викрили директора одного з департаментів Харківської ОДА на отриманні 1,32 млн грн неправомірної вигоди. В обмін на гроші посадовець пообіцяв «допомогти» приватному підприємцю вирішити питання з підключенням електроустановок його компанії до електричних мереж. Вартість своїх «послуг» чиновник визначив у 2200 грн за підключення кожного кіловату потужності», — інформує бюро.

 Сприяння посадовця Харківської ОДА вартістю 1,32 млн грн ⠀ Детективи #НАБУ затримали його ввечері 3 серпня 2020 року. В обмін на гроші посадовець пообіцяв «допомогти» приватному підприємцю вирішити питання з підключенням електроустановок його компанії до електричних мереж. Вартість своїх «послуг» чиновник визначив у 2 200 грн за підключення кожного кіловату потужності, що у сумі склало 1,32 млн грн. ⠀Посадовця ОДА затримано в порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру. ⠀ #СлідствоВедеНАБУ

A post shared by НАБУ (@nab_ukraine) on

Затриманий — директор обласного департаменту капітального будівництва Андрій Винниченко, підтвердили у пресслужбі Харківської ОДА з посиланням на першу заступницю голови Тетяну Єгорову-Луценко.

«Наша позиція — нульова толерантність до корупції... Якщо затриманий винний, він нестиме відповідадьність, передбачену законодавством», — повідомили в Харківській ОДА.

Посадовцю готують повідомлення про підозру. 


Андрій Винниченко влаштувався на посаду в Харківській ОДА у квітні 2020 року — спочатку як начальник управління паливно-енергетичного комплексу. Станом на момент затримання керував департаментом капітального будівництва.

Теги: