Web Analytics

На Харківському напрямку росіяни штурмують малими групами майже без техніки — ЗСУ

Російська піхота продовжує атакувати на Харківському напрямку, однак Сили оборони контролюють рух окупантів ще на підступах до українських позицій. 

«Агресор зі своєї території продовжує бити керованими авіаційними бомбами по Харківщині.  Так, уже сім російських КАБів завдавали руйнувань у районах населених пунктів Липці, Глибоке, Стариця. Кількість бойових зіткнень на Харківському напрямку зросла до чотирьох. Усі вони надалі тривають у районі Вовчанська», — повідомив у зведенні на 13:00 18 червня Генеральний штаб Збройних сил України.

Джерело фото: 92 ОШБр ім. кошового отамана Івана Сірка/Facebook

На Куп’янському напрямку ЗСУ відбили атаки біля Степової Новоселівки, Піщаного й Берестового. Триває бій біля Синьківки.

Джерело фото: 92 ОШБр ім. кошового отамана Івана Сірка/Facebook

Як розповів у телемарафоні командир 3 батальйону оперативного призначення бригади Нацгвардії «Спартан» Олександр Букатар, українські воїни тримають рух окупантів під вогневим контролем.

«Штурмові дії, або намагання відновлення втрачених позицій постійно відбуваються. Переважно це малі піхотні групи. Логістика в них працює дуже важко, тому що логістичне плече в них велике, ми їх бачимо заздалегідь і намагаємось знищувати ще на початку. Вони дуже мало застосовують техніку і лише колісну. Вони мають великі відстані проходити пішки, а це ускладнює їм життя», — розповів Букатар про бої у Вовчанську.

Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні ввечері 17 червня повідомив, що українські захисники мають успіх на Харківщині, зокрема, беруть у полон окупантів. 

«Вдається нашим силам поступово витискати окупанта з Харківщини. Дякую за це кожному воїну, кожному підрозділу, які чітко виконують поставлені задачі. А особливо тим, які ще й поповнюють наш обмінний фонд російськими солдатами», — сказав глава держави. 

Чільне фото (ілюстративне): 92 ОШБр ім. кошового отамана Івана Сірка/Facebook

Блок новин за темою