Web Analytics

На Харківському напрямку окупанти намагаються просунутися вглиб бойових порядків ЗСУ

Ситуацію на відтинку Стрілече-Глибоке у Харківському районі військові називають стабілізованою, у Вовчанську тривають важкі вуличні бої за кожну позицію.

«На Харківському напрямку ворог веде безуспішні дії, намагаючись просунутися вперед в глибину наших бойових порядків та створити так званий «пояс безпеки», — повідомляє головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

У Вовчанськ російська армія перекидає сили з інших напрямків.

«У Вовчанську противник загруз, незважаючи на залучені сили та засоби, які постійно поповнює за рахунок підрозділів з інших напрямків», — розповів Сирський.

Джерело фото: Головнокомандувач ЗС України/Facebook

За інформацією командира батальйону «Ахіллес» 92 окремої штурмової бригади Юрія Федоренка, на відтинку Стрілече-Глибоке Сили оборони стабілізували лінію зіткнення, і війська рф протягом останнього тижня успіхів не мали. 

«Сили оборони відбивають атаки, які продовжують росіяни, а також намагаються вибити їх із займаних позицій», — говорить Федоренко. 

Ситуацію у Вовчанську він називає «набагато складнішою». 

Джерело фото: скриншот відео/Федоренко (Ахіллес)/Telegram

«Тривають важкі вуличні бої. За кожний будинок, за кожний підвал точиться жорстока боротьба, але успіхів війська рф не мають», — додає командир батальйону. 

Російський наступ на півночі Харківської області почався 10 травня. Внаслідок обстрілів і авіаударів забудова Вовчанська зруйнована на 90%, вважають в обласній адміністрації. 

Чільне фото (ілюстративне): скриншот відео/Федоренко (Ахіллес)/Telegram 

Блок новин за темою