Web Analytics

На Харківщині заживили деокуповане Мосьпанове

Електропостачання у селі Мосьпанове, де внаслідок російського вторгнення було зруйновано 80% мереж, відновили у 420 споживачів з 540.

Найближчим часом населений пункт планують повністю заживити, повідомляє компанія «Харківобленерго».

«Село декілька днів було під окупацією та багато часу — на лінії зіткнення, тому і руйнування — значні. Нам довелося відновити 10 електропідстанцій та понад 12 кілометрів високовольтних ліній 10 кВ. Повністю міняли опори, дроти», — цитує пресслужба компанії начальника Чугуївського району електромереж Андрія Семенова.

Зараз у селі живуть понад 300 людей.

Фото: Харківобленерго

Відновлення електроенергії дозволить вирішити проблеми водопостачання та зв’язку, розповів начальник Малинівської селищної військової адміністрації Микола Семер'янов.

«Село живлять три свердловини глибиною 70-80 метрів, тому без електрики насоси просто не могли качати воду. Люди виживали за рахунок генераторів та приватних свердловин. Тепер з відновленням електропостачання проблема з водою буде вирішена. Як і проблема з мобільним зв'язком. Очікуємо, що завдяки цьому до Мосьпанового найближчим часом повернеться ще до 50% мешканців», — розповів Семер'янов.

Читайте також: У деокупованому Граковому відновили електропостачання