Web Analytics

На Харківщині ввели обмеження на проведення масових заходів

Рада оборони Харківської області визначила 16 об'єктів, де на час воєнного стану «рекомендується проводити масові заходи». Йдеться про приміщення, які відповідають нормам цивільного захисту.

Про це повідомила заступниця голови Харківської ОВА Віта Ковальська

До переліку 16 об'єктів увійшли метрополітен, «ЄрміловЦентр» та мала зала ХНАТОБ. 

«Було визначено спеціально відведені місця для проведення масових заходів задля безпеки наших громадян. Адже, на жаль, в усій Харківській області є велика загроза ракетних обстрілів. Якщо проводяться певні вистави, концерти або виставки, люди мають бути спокійні за свою безпеку. Тому заклади можуть облаштовувати власні підвали за визначеними державними будівельними нормами», — цитує Ковальську обладміністрація.

Харківська філармонія. Фото: архів

«Крім визначеного списку, заходи можна проводити у місцях, які відповідають нормам ДБН В.2.2-5-97 «Будинки і споруди. Захисні споруди цивільного захисту». Зокрема, зовнішні огороджувальні конструкції повинні витримувати навантаження від вибуху та вибухової хвилі згідно з одним із чотирьох класів захисних споруд», — додають в ОВА.

На відкритому просторі заборонені масові заходи, якщо кількість учасників та глядачів перевищує понад 50 людей. Це не стосується поховань та заходів, пов’язаних з вшануванням загиблих у боротьбі за незалежність, суверенітет, територіальну цілісність України.