Web Analytics

На Харківщині триває ідентифікація загиблих від удару по селу Гроза

Експерти досліджують зразки ДНК з місця російського ракетного удару в селі Гроза Шевченківської громади Харківської області, де загинула щонайменше 51 людина, четверо зникли безвісти. 

Криміналісти працювали уночі, робота триває безперервно, повідомив начальник Слідчого управління поліції Харківщини Сергій Болвінов.  

Усі фото: Сергій Болвінов/Facebook

Cтаном на 20:00 6 жовтня начальник слідства повідомив про 39 ідентифікованих загиблих з понад п'ятдесяти. 

За його словами, експерти працюють в одному з харківських моргів та Шевченковому. 

Вранці 7 жовтня начальник поліції Харківщини Володимир Тимошко повідомив, в Грозі готуються до поховання загиблих.

Цим процесом займаються місцеві органи влади, розповів у національному телемарафоні 7 жовтня голова Куп'янської райдержадміністрації Андрій Канашевич

«Це питання готується, працюють люди, комунальні служби задіяні. Ми очікуємо, коли почнуть видавати з експертизи тіла людей, і разом з родичами будемо виконувати всі необхідні процедури», — сказав Канашевич. 

Доповнено. 12 тіл залишаються неідентифікованими, повідомив Сергій Болвінов. Перших упізнаних загиблих почнуть видавати родичам для поховання сьогодні, 7 жовтня.

Начальник Шевченківської селищної військової адміністрації Сергій Старіков повідомив «МедіаПорту», що на кладовищі у Грозі готують близько 40 могил, адже не усі загиблі — місцеві, були також люди з Шевченкового. За його словами, сьогодні у селі плануються перші два поховання. Решта, за попередніми даними, — з наступного тижня. 

Читайте також: Серед зниклих безвісти після удару по селу Гроза на Харківщині — двоє дітей

Блок новин за темою