На «Харківводоканалі» обговорять тарифи на 2020 рік

Комунальне підприємство «Харківводоканал» повідомило про наміри підвищити тарифи з 1 січня 2020 року. Від споживачів чекають на пропозиції та запрошують на відкрите обговорення.

Повідомлення про заплановане підвищення тарифів на централізованое водопостачання і водовідведення розміщено на сайті КП «Харківводоканал».

«На виконання постанови НКРЕКП від 30.06.2017 №866 (зі змінами) «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП» КП «Харківводоканал» інформує про намір здійснити зміну тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення з 01.01.2020 року», — йдеться в повідомленні.

  • Тариф на водопостачання для споживачів з 1 січня планують підвищити до 13,93 грн/м куб. без НДС (з урахуванням НДС — 16,72 грн).
  • Тариф на водовідведення — до 9,36 грн/м куб. без НДС (з урахуванням НДС — 11,23 грн/м куб.).

Наразі в Харкові діє тариф на послугу з водопостачання у 13,14 грн/м куб. з ПДВ, тобто водопостачання може подорожчати на 27%. Тариф на послугу з водовідведення — 6,7 грн/м куб. з ПДВ. Заплановане подорожчання — на 68%.

Як пояснили «МедіаПорту» у КП «Харківводоканал», з 1 травня набули чинності деякі норми законів «Про житлово-комунальні послуги» та «Про комерційний облік». Такого поняття як тариф на послугу вже не буде — тепер це тариф на централізоване водопостачання і водовідведення. Окрім того, тариф став єдиним для всіх. 

«Раніше був тариф для населення, юридичних осіб та бюджетних організацій. Тепер буде єдиний для всіх», — пояснила начальник управління економіки КП Оксана Назаренко.

Причина підвищення тарифів — подорожчання окремих складових.

«Це ціни на електроенергію, паливно-мастильні матеріали, які дуже важливі для підприємства, на реагенти, якими ми очищуємо воду», — сказала Назаренко

Відкрите обговорення питання щодо необхідності зміни тарифів заплановане на 9.00 29 травня за адресою: пр. Ювілейний, 28-а, м. Харків, в приміщення КП «Харківводоканал». Заяви для участі у відкритому обговоренні приймають до 27 травня в письмовому та електронному вигляді за адресою: КП «Харківводоканал», вул. Конторська, 90, м. Харків, 61052, e-mail: de.hkov@city.kharkov.ua.

Зауваження і пропозиції з приводу підвищення підприємство приймає до 26 травня за адресою: КП «Харківводоканал», вул. Конторська, 90, м. Харків, 61052. Е-mail: de.hkov@city.kharkov.ua. Контактна особа — Назаренко Оксана Ярославівна, тел. (057) 712 26 87.

Востаннє тарифи на водопостачання і водовідведення підвищували у квітні.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.