На Харківщині за добу виявили майже 900 випадків COVID-19

Коронавірус підтвердили у 884 жителів Харківської області за останню добу. Це рекордна кількість випадків за добу в регіоні з початку карантину. 

Про це 1 листопада повідомляє Харківський лабораторний центр

«Зареєстровано нових випадків захворювання за добу — 884. Лабораторно підтверджено за період спостереження — 37184. 7109 випадків одужання, 29537 випадків під медичними спостереженням, 538 випадків летальні», — йдеться у повідомленні.

Всього за добу Україні зафіксовано 7959 випадків коронавірусу. 110 людей за добу померли. 

За кількістю випадків за добу Харківщина — перша серед регіонів, повідомив на брифінгу глава МОЗ Максим Степанов. Він не виключає, що з тією динамікою, яка існує сьогодні, 52 тисячі ліжок в Україні, відведених для COVID-хворих, швидко заповняться, «а потім нам доведеться застосовувати відповідні алгоритми щодо сортування і вибору пацієнтів, яких ми будемо брати на лікування, а яких — ні».

«25 жовтня в наших лікарнях перебувало 23 266 пацієнтів, хворих на COVID-19 або з підозрою на цю хворобу. Сьогодні на ранок 26 593 пацієнти. Майже 3,5 тисячі плюс за тиждень. Це те, про що я говорю багато місяців. Я звертаюсь до вас, шановні українці: будь ласка, дотримуйтесь правил, тому що у нашій медичній системі є межа. Це 52 тисячі ліжок цілком по країні. Зрозуміло, що різна кількість в кожній області, але їх всього 52 тисячі, більше бути не може. Це 30% від всього ліжкового фонду, бо інші хвороби не зробили канікули», — сказав Степанов. 

Графіка: phc.org.ua

На 30 жовтня в Україні вперше за час карантину підтвердили понад 8 тисяч випадків. З 2 листопада Харків залишається у червоній зоні епіднебезпеки. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.