Web Analytics

На Харківщині патрульні почали використовувати радари TruCAM

Поліція використовуватиме прилади для вимірювання швидкості на проспекті Гагаріна в Харкові та на трасі «Київ-Харків-Довжанський».

На Харківщині правоохоронці почали використовувати радари TruCAM сьогодні о 7.00, повідомив «МедіаПорту» начальник патрульної поліції Харківської області Размік Оганісян.

За його словами, пристрої використовують на проспекті Гагаріна в Харкові та на трасі «Київ-Харків-Довжанський».

На прес-конференції 7 лютого Оганісян розповів, що правоохоронці регіону отримали п’ять пристроїв. Три з них працюватимуть у Харкові, повідомив UA: Харків

Про збільшення кількості TruCAM на дорогах з 11 лютого також повідомив заступник начальника Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Олексій Білошицький. За його словами, правоохоронці у різних регіонах України отримають ще 20 камер — загалом відсьогодні їх буде 50.

Фото: tsn.ua

На своїй сторінці в Facebook Білошицький оприлюднив карту і перелік дорожніх ділянок, де планують використовувати прилади. Нові місця вимірювання відображені на карті червоним, а ті, що вже були — синім.

Фото: Facebook/Oleksiy Biloshytskiy

Біля місць вимірювання встановлять попереджувальні знаки. Також там стоятимуть патрульні авто із синіми проблисковими маячками, додав Білошицький.

Міністерство внутрішніх справ презентувало TruCam на початку жовтня 2018 року. Тоді радари отримали патрульні у 13 регіонах України: Волинській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Чернівецькій і Чернігівській областях. Перші камери використовували на небезпечних ділянках та в місцях, де відбувається багато ДТП. TruCam може вимірювати швидкість авто на відстані 1200 метрів. 

Читайте MediaPort у Telegram