Web Analytics

На Харківщині через кір запровадили карантин у двох школах

За тиждень у Харківській області на кір захворіла 171 людина. Загалом з початку року — понад 1600.

Протягом останнього тижня захворюваність у регіоні зросла на 6,8%, повідомляють у Харківському обласному лабораторному центрі. Кір виявили у 171 людини, зокрема у 61 дитини.

Найбільше випадків — у Харкові (92), а також у Харківському (21), Шевченківському (15) і Нововодолазькому (14) районах. У Зміївському і Валківському — по п’ять, у Красноградському районі та Люботині — по три, у Дергачівському, Близнюківському, Первомайському — по два, Балаклійському, Богодухівському, Вовчанському, Великобурлуцькому, Золочівському, Краснокутському, Чугуївському — по одному.

Загалом від початку року захворіло 1624 людей. З них майже 64% — дорослі.

«Питома вага нещеплених серед захворілих склала 64,3% — 1044 особи, у тому числі з причин відмови та відсутності даних про проведені щеплення — 88,7% (927 хворих)», — наводять статистику в лабцентрі.

За даними прес-служби Харківської обладміністрації, карантин через кір запровадили у школі №4 Люботина та у двох класах школи №6 Мерефи. В обох закладах — до 12 квітня.

Інфографіка: Facebook/pg/moz.ukr

Як повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров’я, в Україні за тиждень на кір захворіли 2250 людей — 1121 дорослий і 1129 дітей.

«Після кількох тижнів падіння рівень захворюваності на кір в Україні знову зростає», — зазначають у МОЗ.

Найбільше нових випадків — у Тернопільській області, Києві та Київській області, а також на Харківщині та Хмельниччині.

З початку року на кір захворіло понад 37 тисяч людей. Від ускладнень померло 14.

У МОЗ нагадують, що єдиним надійним захистом від кору є щеплення.

Читайте MediaPort у Telegram