Web Analytics

На фестивалі Atlas у Києві виступлять «Курган & Agregat» та «Жадан і Собаки»

Харківські виконавці виступатимуть у столиці 13 та 14 липня.

Про це повідомляють організатори фестивалю Atlas United 2024.

«Курган & Agregat» виступатимуть 13 липня.

«Один із найулюбленіших українських гуртів за версією Дмитра Кулеби, брати Борисенки за версією «Нашебачення» і ті, на чиєму виступі зірве голос найбільша кількість відвідувачів за нашою версією! Бо про те, наскільки вдома класно, і про утро, в якого є аромат, хочеться розповісти усьому світу. На те ж він і крик душі», — зазначається в дописі на сторінці фестивалю у Facebook.

Закалібав за своїм прошлим грустить, приходь краще на виступ КУРГАН & AGREGAT 13 липня на ATLAS UNITED 2024! Один із найулюбленіших українських гуртів за версією Дмитра Кулеби, брати Борисенки за версією «Нашебачення» і ті, на чиєму виступі зірве голос найбільша кількість відвідувачів за нашою версією! Бо про те, наскільки вдома класно і про утро, в якого є аромат, хочеться розповісти усьому світу. На те ж він і крик душі Проспект Степана Бандери, 36 (Blockbuster Mall) Швиденько бери свій квиток у застосунку Monobank: https://monobank.ua/atlas Нагадуємо, що 15% з кожного квитка перераховується на наш збір для придбання наземних та повітряних дронів для ЗСУ. Загалом разом із Monobank, United 24, іншими партнерами та відвідувачами ми плануємо зібрати 100 000 000 грн на потреби Сил оборони. Колоти Маккофе і до зустрічі 13 липня на виступі КУРГАН & AGREGAT на ATLAS UNITED 2024!

Опубликовано Atlas Festival Воскресенье, 9 июня 2024 г.

 

14 липня виступатиме гурт «Жадан і Собаки».  

«Оспівувачі мальв на маминому ґанку, харківських районів та столичної Троєщини. Вони знають все про український рок-н-рол, бо творять його самі. Музика гурту «Жадан і Собаки» — це про країну, дітей, які ростуть під час війни, вокзали, що пахнуть смертю і корицею, а також про любов, яка тримає нас усіх», — йдеться в анонсі.

Гурт «Жадан і Собаки» 14 липня на ATLAS UNITED 2024 😍 Оспівувачі мальв на маминому ґанку, харківських районів та столичної Троєщини. Вони знають все про український рок-н-рол, бо творять його самі. Музика гурту «Жадан і Собаки» — це про країну, дітей, які ростуть під час війни, вокзали, що пахнуть смертю і корицею, а також про любов, яка тримає нас усіх. 14 липня усі ці треки гучно пролунають зі сцени ATLAS UNITED 2024 заради важливої справи — допомоги ЗСУ! Проспект Степана Бандери, 36 (Blockbuster Mall) Встигни вхопити свій квиток за найнижчою ціною: https://monobank.ua/atlas Нагадуємо, що 15% з кожного квитка перераховується на наш збір для придбання наземних та повітряних дронів для ЗСУ. Загалом разом із Monobank, United 24, іншими партнерами та відвідувачами ми плануємо зібрати 100 000 000 грн на потреби Сил оборони. Зустрінемося 14 липня де-небудь в районі однієї зі сцен у Blockbuster Mall

Опубликовано Atlas Festival Пятница, 7 июня 2024 г.

 

Фестиваль проходитиме 12-14 липня у Blockbuster Mall у Києві (пр. Степана Бандери, 36). Серед учасників — «Бумбокс», Артем Пивоваров, «Без обмежень», «Друга ріка», Latexfauna.

15% з кожного квитка обіцяють перерахувати на придбання наземних і повітряних дронів для ЗСУ. Загалом організатори планують зібрати 100 млн грн на потреби Сил оборони.


Лідер гурту «Жадан і Собаки», письменник і музикант Сергій Жадан вступив до лав Національної гвардії.

Чільне фото: «Курган & Agregat»/Telegram

Блок новин за темою