Web Analytics

Музика просто неба на підтримку ЗСУ: як у Харкові минув День музики-2023

Поети, співаки та музиканти 21 червня виступали для харків'ян по всьому місті.

Харківський театр ляльок ім. Афанасьєва запросив музикантів і глядачів у свій дворик. Концерт відкрив поет і музикант Іван Сенін. Він закликав присутніх підтримати волонтерську спільноту «Лялькова Оборона» — листівки з реквізитами організації, яка від початку повномасштабного вторгнення допомагає військовим та цивільним, розмістили на стінах. 

Гурт «Лютий квітень» серед іншого виконав пісню на вірш харківської поетки Наталки Маринчак і закінчив виступ, співаючи разом із глядачами: «Все буде Україна».

Донецький гурт «Зарисовка», який поновив діяльність, щоб допомагати ЗСУ, зіграв старі композиції, перекладені українською, а також виконав пісню на вірш Сергія Жадана. У дворі театру звучала антипутінська пісня, в якій уявляється смерть російського президента. Вокаліст Артем Войцеховський також розіграв п'ять копій останнього студійного альбому на користь української армії.

У ресторані з українським смаком «Трипіччя» грав гурт Alcohol Ukulele. Народжена під час масованих російських атак пісня «Лєтіт бл*діна» — одна з композицій, яку виконали музиканти. 

Фото Павла Пахоменка

«Дякуємо всім, хто завітав нас послухати, дякуємо «Трипіччю» за гостинність, і, звичайно, величезна подяка нашим Збройним силам за те, що все це може відбуватися просто тут і зараз», — йдеться на сторінці гурту. 

В кафе Pakufuda виступив хор Ch.Ch.Choir.

Джерело фото: Іnstagram/ch.ch.choir

Джерело фото: Іnstagram/ch.ch.choir

Поетично-музикальний вечір відбувся у День музики у Харківському літературному музеї, де виступили Фрідріх Швальбе, Роман Єрмілов, Діна Чмуж та Антон Нестеренко. 

Загалом до Дня музики долучилися 14 локацій — кафе, ресторани, артмайданчики. 

У суботу, 24 червня, у двох локаціях у Харкові відбудуться спецподії. Подробиці — на сайті організаторів. 

Дивіться також: Волонтерське Fumi Caffe долучилося до Дня музики-2023: фото