Прокуратура відмовилась закрити провадження проти Мусєєва

Колишній голова Адміністрації Холодногірського району Максим Мусєєв отримав відмову від прокуратури на клопотання щодо закриття провадження про держзраду. 

Про це він сам написав на сторінці у Facebook:

«Менше доби знадобилось прокуратурі, щоб вивчити і перевірити десятки даних про фальсифікацію доказів мого звинучення. З упевненістю можу сказати, що клопотання навіть ніхто не читав. Сьогодні зранку, і доби не пройшло, а відповідь з відмовою вже була готовою». 

Мусєєв пише, що готує позови і заручився підтримкою кількох народних депутатів. 

На уточнююче питання кореспондента «МедіаПорта» Мусєєв відповів, що подаватиме позови на «злочинну бездіяльність прокуратури». 

«Через те, що вони не взяли в роботу викладені мною факти. А мали долучити до справи. Звинувачення побудоване на тому, що я начебто збирав і передавав якісь дані. Але слідством не встановлено де, як, за яких обставин, які саме дані я отримував та як і кому їх передавав. Складу злочину просто нема!» — написав Мусєєв. 

«МедіаПорт» звернувся за коментарем до прокуратури Харківської області. 

UPD 20.20

«Відповідно до ст. 220 Кримінального процесуального кодексу України розгляд клопотання під час досудового розслідування здійснюється у триденний термін. Процесуальним керівником у кримінальному провадженні клопотання у встановлені законом строки розглянуто. Будь-які дані, що обґрунтовано спростовують встановлені досудовим слідством обставини, стороною захисту не надані. У зв’язку з чим у задоволенні клопотання повністю відмовлено», — повідомила речниця прокурора Харківської області Віта Дубовик. 

10 квітня захисник Максима Мусєєва, підозрюваного у державній зраді, направив до прокурора Харківської області Юрія Данильченка клопотання про закриття кримінального провадження з формулюванням «за відсутністю складу злочину». Мусєєв вважає сфальсифікованими докази у справі. Речниця прокурора Харківської області Віта Дубовик в той же день повідомила, що звернення буде розглянуто відповідно до закону і зазначила, що «на сьогодні процесуальних порушень у ході досудового розслідування не встановлено».

За заявою СБУ, Мусєєв також має громадянство РФ і переховується в Росії. Питання громадянства і нинішнього місцезнаходження колишній голова Адміністрації Холодногріського району не коментує. У вчорашньому повідомленні написав, що у серпні вилетів до Мюнхена на лікування. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.