Web Analytics

Завантаження...

Муніципальні автобусні маршрути в Харкові: що змінилося для пасажирів

У Харкові відновили три автобусні маршрути. Там курсуватиме муніципальний транспорт, схеми проїзду і тарифи поки не змінилися.

Автобусні маршрути №17е, 245е і 272е відновили роботу 1 вересня, розповіли у пресслужбі Харківської міськради. Їх обслуговує муніципальний транспорт — турецькі автобуси «Карсан».

На маршрути вивели автобуси двох класів: восьмиметрові та шестиметрові. Великі курсуватимуть на лініях зі значним пасажиропотоком і в години пік, малі — на менш завантажених.

Очікується, що до кінця року місто отримає 150 нових автобусів з низькою підлогою. Ще 350 машин планують зібрати в Харкові.

Фото: Facebook/Харківська міська рада

За словами директора КП «Тролейбусне депо №2» Дмитра Липового, тарифи на проїзд залишилися такими ж, як і раніше — від 7 до 10 гривень. Але тепер оплата надходить до комунального підприємства і виключно за системою «E-ticket» — готівку на муніципальних маршрутах не беруть.

Пасажири можуть вільно користуватися своїми пільговими електронними квитками. Але якщо матимуть лише посвідчення, яке підтверджує особу та право на пільгу, то у проїзді їм також не відмовлять.

Гостям з інших міст також доведеться купувати «E-ticket».

Нові муніципальні маршрути збігаються зі старими, додає Липовий.

«Схема руху не змінилася, автобуси мають ходити за старими маршрутами. Їх спеціально ніхто не міняв», — сказав він.

Найближчим часом нові турецькі автобуси мають вийти ще й на муніципальний маршрут №217.


У квітні депутати Харківської міськради надали згоду на придбання нових автобусів виробництва Туреччини для міських маршрутів. Транспорт планували вивести, зокрема, на маршрути, кинуті приватними перевізниками.