Міськрада просить уряд компенсувати заборгованість «Харківським тепломережам»

Харківська міська рада ухвалила звернення до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. Депутати просять Кабмін погасити різницю в тарифах на теплову енергію, централізованое опалення і постачання гарячої води.

Текст звернення депутати схвалили сьогодні на сесії Харківської міськради.

У зверненні зазначається, що згідно з постановою Кабінету міністрів від 14 лютого 2018 року передбачалося виділити з державного бюджету для Харківської області 36,514 млн грн. Обласна територіальна комісія з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах КП «Харківські теплові мережі» затвердила заборгованість з різниці в тарифах за теплову енергію, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню Харкова в 2015 році, в сумі 60 млн грн.

«Однак через відсутність фінансування в необхідному обсязі в 2018 році з вказаної суми було погашено лише 4,9 млн грн. Таким чином, за станом на 01.01.2019 непогашена сума заборгованості з різниці в тарифах за теплову енергію, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води перед КП «Харківські теплові мережі» склала 55,1 млн грн», — йдеться в документі.

Депутати просять прем'єр-міністра ініціювати внесення змін до держбюджету на 2019 рік: передбачити в ньому відповідні кошти.

У поточному опалювальному сезоні в Харкові спостерігалися перебої з опалюванням і постачанням гарячої води. Деякі депутати Харківської міськради неодноразово вимагали, щоб гендиректор «Тепломереж» Сергій Андрєєв публічно відзвітував про хід опалювального сезону і діяльності підприємства.

З 1 січня тарифи «ХТС» підвищилися. Вартість послуг на надання централізованого опалення зросла на 17,8%, гарячої води - на 15,5%.

Читайте MediaPort у Telegram 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.