Web Analytics

Міськрада про заяву В'ятровича: ті, хто бажає комусь тюрми, опиняються там самі

У Харківській міськраді прокоментували заяву голови Українського інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича щодо незаконності перейменування проcпекту на честь Жукова і кримінальної відповідальності за це. 

«Якомусь каналу Геннадій Адольфович вже це коментував, чи радіо... Він сказав, що зазвичай люди, які бажають комусь сісти в тюрму, вони опиняються там самі», — сказав директор Департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю Юрій Сідоренко.

Сьогодні у міськраді відбулося чергове засідання міської комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища. Питання щодо перейменування проспекту Григоренка не розглядалося.

Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов після засідання комісії відмовився від коментарів. 

Голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович назвав порушенням закону можливе перейменування проспекту Петра Григоренка у Харкові на честь Георгія Жукова і нагадав про кримінальну відповідальність — до 10 років ув'язнення за «поширення та публічного використання символіки комуністичного тоталітарного режиму, вчинені особою, яка є представником влади».