Місцеві вибори-2020: Добкін зняв кандидатуру з виборів мера Харкова

Михайло Добкін більше не балотується на посаду Харківського міського голови. 

Він повідомив про це 4 жовтня, звертаючись до харків'ян. 

«Сьогодні зняв свою кандидатуру з виборів на користь Геннадія Кернеса. Він йде на поправку й бере участь у виборах мера. На цьому моя місія виконана...», — написав Добкін в Telegram. 

Добкін написав заяву про скасування реєстрації кандидатом за власним бажанням, повідомляє Суспільне з посиланням на Харківську міську територіальну виборчу комісію. 


Михайло Добкін висунувся кандидатом в мери Харкова 23 вересня. Він пояснив це тим, що хоче «підстрахувати» хворого Кернеса, хоча той його про це не просив. Перший заступник Кернеса Ігор Терехов сказав, що «Блоку Кернеса — Успішний Харків» байдуже, хто змагатиметься за крісло мера. 

Коментуючи ситуацію в інтерв'ю LB.UA, Добкін сказав, що аналізував соціологію: «За моєї участі у виборах знімати Кернеса марно. У мене ніхто не виграє. Як ніхто не виграє у Кернеса — так ніхто без Кернеса не виграє у мене... Нічого я не відніму. Щойно Гена повертається, в будь-якому стані, я знімаюсь, навіть якщо такої можливості не буде чисто фізично». 

Добкін обіймав посаду Харківського міського голови з 2006 до 2010 роки. Джерело фото: t.me/dobkinmm

На питання щодо команди Кернеса, Добкін сказав: «Команда — це коли він, тоді вони команда. А коли його немає, для мене це не команда Кернеса. Окремо від Геннадія Адольфовича я їхню команду не визнаю».

2 жовтня Добкін повідомив, що спілкувався з родиною і друзями Кернеса: «Непроста була розмова, але найголовніше: лікарі задоволені динамікою лікування!».

Того ж дня друг Кернеса Павло Фукс повідомив, що Кернес отримав негативний тест на COVID-19.


Чергові місцеві вибори в Україні призначені на 25 жовтня 2020 року. Без Добкіна на посаду Харківського міського голови претендують 14 кандидатів: Олег Абрамичев («Європейська солідарність»), Валерій Безлепкін (самовисування), Ірина Денисова («За майбутнє»), Геннадій Кернес («Блок Кернеса Успішний Харків»), Олексій Кучер («Слуга народу»), Сергій Кушнарьов («Перемога Пальчевського»), Георгій Лаговський («УДАР»), Олександра Нарижна («Голос»), Наталія Пилипенко (самовисування), Ігор Приходько («Батьківщина»), Микита Соловйов («Демократична сокира»), Олександр Фельдман («Опозиційна платформа – За життя»), Ігор Черняк («Блок Світличної — Разом!»), Денис Ярославський (самовисування). 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.