Web Analytics

Мережі розбиті «Градами» та артилерією: до двох сіл на Куп’янщині повернули світло після обстрілів

Енергетики відновили електропостачання у двох селах Куп’янського району Харківщини. Жителі залишилися без електрики через регулярні обстріли.

Електрику повернули до села Колодязне Дворічанської громади та села Анискине Вільхуватської громади, повідомили у «Харківобленерго». Жителі залишилися без світла через російські обстріли.

Як розповів начальник Великобурлуцького підрозділу обленерго Євгеній Кривошеєв, ці села наразі — постійно під вогнем окупантів. Енергетикам щонайменше двічі на тиждень доводиться ремонтувати лінії електропередачі, які пошкоджують російські «Гради» та артилерія.

«Така ситуація — із січня. Іноді навіть дня не проходить, як знову потрібно виїжджати на ремонт. Протяжність ліній тут — понад 40 км, тому, на жаль, це безперервний процес. Відновлення іде постійно», — зазначив Кривошеєв.

У найближчих планах місцевих енергетиків — перевірка електромережі у селі Кутьківка Дворічанської громади, а також завершення робіт в Анискиному.

Фото: «Харківобленерго»


У деокупованому селі Гракове Чкаловської громади Чугуївського району завершують відновлення електромереж. Світла у зруйнованому населеному пункті, де знаходять тисячі протитанкових та протипіхотних мін, немає понад рік.