«Маємо відстоювати законність»: заступник Світличної про намет і перейменування проспекту

У Харківській облдержадміністрації відреагували на наміри міської влади прибрати намет з площі Свободи і повернути проспекту Григоренка ім'я Жукова. 

Противників і прихильників петицій має об'єднувати питання спокою в регіоні, а ключове завдання — повага до закону, написав на сторінці у Facebook заступник голови Харківської облдержадміністрації Михайло Черняк.

«З певною періодичністю на Харківщині виникають чи спеціально створюються ситуації, які підіймають градус напруги в суспільстві. Перша реакція на подібні події кожного з нас — емоційна. Проте зараз зовсім не час для емоцій. Йдеться про мир та безпеку в регіоні. Вони дісталися нам важкою ціною. Переконаний, що втратити їх ніхто не хоче. Ані ті, хто вважає, що проспект має носити ім’я Григоренка. Ані ті, хто за Жукова. Ані ті, кому намет на площі «псує вигляд». Ані ті, для кого цей намет — символ харківського спротиву сепаратизму та постійне нагадування про війну на Сході та людей, які гинуть, захищаючи мир.

Питання спокою в області має об’єднувати навіть тих, у кого абсолютно протилежні погляди. І головне, що ми всі спільно маємо відстоювати сьогодні — це законність. Упевнений, що абсолютна більшість українців хоче жити в правовій державі. Але її розбудова — завдання не тільки правоохоронців, законотворців чи антикорупціонерів. Ключове значення в цьому процесі має повага до закону з боку кожного громадянина. Розраховую на відповідальність кожного та на пильну увагу до всього, що відбувається, з боку правоохоронних органів. Дотримання закону та надання професійної юридичної оцінки діям усіх сторін зараз є дуже важливим», — написав Черняк.

Приблизно те саме Черняк сказав напередодні у коментарі медіа-групі «Об'єктив»

Позиція голови ХОДА Юлії Світличної невідома. На запити ЗМІ цього тижня у прес-службі ХОДА повідомили, що не коментують петиції, а подавати та голосувати за них — це право громадян. «При цьому всі дії мають бути законними», — зазначили у прес-службі. 

Читайте також: У міськраді вимагають від організаторів намету прибратися з площі Свободи за три дні

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.