Web Analytics

Завантаження...

«Людина з табуретом»: у Харкові покажуть фільм про режисера і учасника АТО

Допрем'єрний показ документально-пригодницької стрічки про українського мандрівника, режисера та воїна АТО Леоніда Кантера покажуть у Харкові 22 лютого. 

Як повідомляють організатори показу, ідея — донести табурет до океану — народилась на кухні однієї з київських квартир у 2004 році. Автор задуму Леонід Кантер у супроводі найближчих друзів здійснив чотири подорожі, фільмуючи усе, що з ними відбувалося.

Учасники пересувалися переважно автостопом та пішки, за шість років подолавши понад 60 тисяч кілометрів і відвідавши 30 країн. На знак досягнення мети вони встановили на берегах океанів чотири кухонних табурети.

«Метою Леоніда було довести, що для здійснення найбожевільніших мрій не потрібно ані великих статків, ані спеціальних навичок, лише наполегливість та сміливість вийти за усталені рамки», — описують задум організатори.

Музику до «Людини з табуретом» написали Марко й Тарас Галаневичі — музиканти гуртів «ДахаБраха» та OY sound system, а також гурти Balaklava Blues, Freel та Едуард Приступа.

Леонід Кантер пішов з життя у 2018 році. 

Прем’єра фільму відбулась у Києві 20 лютого. 21-го стрічка вирушила у промо-тур містами України. Допрем’єрний показ у Харкові відбудеться 22 лютого о 19:00 в кінотеатрі «Планета кіно».

Прокат триватиме з 28 лютого до 7 березня. 

Теги: